Haberler

Yeşil Enerji

olay.com.tr

Bursa’nın dev firması Yeşim’den bir ilk daha! Türkiye’ye örnek olacak sertifika…

Yeşim Grup, yeşil ve çevreci üretim anlayışını güçlendirmeye devam ediyor. Yeşim, tüketilen elektriğin tamamını yenilenebilir enerji kaynaklarından temin ettiğini gösteren Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası (I-REC) yenileme sürecini başarıyla tamamladı. 2021 yılında Max Energy ile başlattığı iş birliği ile I-REC sertifikasını alan Yeşim Grup, böylece çevresel etkisini en aza indirme ve “Yeşil fabrika” kimliğini daha da güçlendirme şansını elde etti.

Haberin Devamı için Tıklayın

Yeşil Enerji

bursahakimiyet.com.tr

Yeşim, çevre dostu vizyonunu taçlandırdı

Yeşim Grup’un ticari başarılarına ek olarak, gelecek nesillere olan sorumluluk bilinci ve sürdürülebilir üretim anlayışını ön planda tuttuğuna dikkat çeken Max Energy Genel Müdürü Necip Akçınar ise, “Türkiye’de çok az sayıda firmanın sahip olduğu bu sertifika ile karbon emisyonunu azaltmayı, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kullanımını arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Haberin Devamı için Tıklayın

Image

dunya.com

Max Energy, I-REC sertifikası aldı

Max Energy Genel Müdürü Necip Akçınar, enerji üretiminin yeşil kaynaklardan elde edildiğini niteleyen Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası’nı (I-REC) aldıklarını söyledi. Akçınar, 2050 yılında enerji sektörüne yönelik planlamaların küresel elektrik ihtiyacının yüzde 80’inin yeşil enerjiden karşılanmasına yönelik yapıldığını kaydederken, elektriğin üretimden tüketime kadar tüm aşamalarının yenilenebilir kaynaklara dayandığını belgeleyen I-REC Sertifikası’nın yeşil enerji üretiminde nitelik standardını ifade ettiği bilgisini verdi. Akçınar, sertifikanın tekstil, elektronik, tarım gibi sektörlerdeki firmaların ürünlerini üretirken kullandığı enerjinin yenilenebilir kaynaklardan olduğunu belirtmeye de imkan sağladığını belirtti.

Haberin Devamı için Tıklayın

Image

zafergazetesi.org

Selçuk Ecza Holding tercihini yine Max Energy’den yana kullandı

MAX Energy, Selçuk Ecza Holding ile olan sözleşmesini 2024 yılında da yenilerken, I-REC sertifikası temini için çalışmalara başladı. Max Energy Genel Müdürü Necip Akçınar, Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında 23. sırada yer alan Selçuk Ecza Holding ile olan Elektrik Tedarik Sözleşmesini 2024 yılında da yenilediklerini söyledi. Ayrıca, elektriğin üretimden tüketimine kadar tüm aşamalarını içeren I-REC Sertifikası için ise çalışmalara başlandığını açıkladı. Akçınar, müşterilerinin çevresel sürdürülebilir politikalarına destek vermenin öneminin altını çizerken, yeşil enerjinin her geçen gün öne çıkmasını sağladıklarını ve bundan duydukları mutluluğu belirtti.

Haberin Devamı için Tıklayın

Image

detayhaber.com.tr

YEŞİL ENERJİ İÇİN MAX ENERGY İLE YEŞİM GRUP’TAN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

“Yeşil fabrika” kimliğiyle yol alan küresel bir oyuncu sorumluluğuyla doğa dostu üretim ve sürdürülebilir çevre politikalarını önceliklendiren Yeşim Grup, doğa dostu bir girişime daha imza attı. Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası (I-REC) temini için Max Energy firmasıyla iş birliğine giden Yeşim, 2022 yılında tüketeceği elektriği yenilenebilir enerji kaynaklarından temin edecek.

Haberin Devamı için Tıklayın

Image

detayhaber.com.tr

Selçuk Ecza Holding tercihini yine Max Energy’den yana kullandı

Max Energy Genel Müdürü Necip Akçınar, Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında 23. sırada yer alan Selçuk Ecza Holding ile olan Elektrik Tedarik Sözleşmesini 2024 yılında da yenilediklerini söyledi. Ayrıca, elektriğin üretimden tüketimine kadar tüm aşamalarını içeren I-REC Sertifikası için ise çalışmalara başlandığını açıkladı. Akçınar, müşterilerinin çevresel sürdürülebilir politikalarına destek vermenin öneminin altını çizerken, yeşil enerjinin her geçen gün öne çıkmasını sağladıklarını ve bundan duydukları mutluluğu belirtti.

Haberin Devamı için Tıklayın

© 2020 Max Elektrik Enerjisi Ticaret A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır. Design by KOBAZOĞLU

Seo

Ankara Otomatik Kapı

fotoselli kapı fiyatları

SASDOOR

çayyolu kreş

otomatik panjur

Tork artırıcı