İndirimli Elektrik

Max Energy

İndirimli Elektrik

Elektrik faturası aylık 67 TL (elektrik tüketimi yıllık 1.600 kW/h) ve üzerinde olan tüketiciler, “SERBEST TÜKETİCİ” kapsamına girerek elektriği daha ucuza tedarik edebiliyor. Sizde Serbest Tüketici kapsamına giriyorsanız, Max Energy den elektriğinizi daha ucuza alarak maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Serbest Tüketiciliğe geçiş süreci nasıl olur?

Şirketimiz elektrik satışı konusunda uzman kadrosuyla indirimli elektrik enerjisi talebinde bulunan tüketiciler ile irtibata geçerek enerji satışına dair işlemleri başlatır. Dağıtım şirketiniz ile ilgili süreci sizin için en hızlı ve sorunsuz şekilde sonladırıp, ucuz elektrik ile buluşturur. Bu süreç boyunca sizin yapmanız gereken sadece Max Energy ailesine katılmaktır. Ayrıca elektriğinizi Maxenergy aracılığıyla temin ederken hiçbir ek maliyet ile kesinlikle karşılaşmazsınız.

Serbest Tüketiciliğe geçiş süreci nasıl olur?

Şirketimiz elektrik satışı konusunda uzman kadrosuyla indirimli elektrik enerjisi talebinde bulunan tüketiciler ile irtibata geçerek enerji satışına dair işlemleri başlatır. Dağıtım şirketiniz ile ilgili süreci sizin için en hızlı ve sorunsuz şekilde sonladırıp, ucuz elektrik ile buluşturur. Bu süreç boyunca sizin yapmanız gereken sadece Max energy ailesine katılmaktır. Ayrıca elektriğinizi Max energy aracılığıyla temin ederken hiçbir ek maliyet ile kesinlikle karşılaşmazsınız.

Başvuru için gerekli evraklar nelerdir?

    • Nüfüs cüzdanı fotokopisi
    • İmza sirküleri ve vergi levhası fotokopisi

    Serbest tüketici olmanın ek maaliyeti var mıdır?

    Serbest tüketici olmanın ek bir maaliyeti yoktur. Tedarik edilen elektrik kalitesinde bir değişiklik olmadan çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

© 2020 Max Elektrik Enerjisi Ticaret A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır. Design by KOBAZOĞLU

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

Ankara İç Mimarlık

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Tork Anahtarı

Alüminyum Doğrama Ankara

Hidrolik Tork Anahtarı

aracımı kiraya vermek istiyorum